Kapat

Bazı anlar vardır hayatımızda o anları dönüp dönüp anlatırız. En keyifli en mutlu anlarımızı ölümsüzleştirmek için Fotoğraf çekmek isteriz. Biliriz ki o ana ait bir fotoğraf hatıramızı dinç tutmaya yarar.

sign
Instagram Facebook

HAKKIMIZDA

 

 

Bazı anlar vardır hayatımızda o anları dönüp dönüp anlatırız. En keyifli en mutlu anlarımızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekmek isteriz. Biliriz ki o ana ait bir fotoğraf hatıramızı dinç tutmaya yarar. Bizde düşündük ki acaba o anın fotoğrafı bu kadar önemliyse bu anların videoları ne kadar daha güzel olur? O muhteşem kahkahaları ve duyguları yakalamak bir fotoğrafta zor iken videoyla çok daha mümkün. Bu istek ve düşüncemizi teknoloji ile birleştirdik. Ortaya her türlü coğrafi alan ve koşullarda anıların ölümsüzleştirilmesinin drone çekimi ile mümkün kıldık. Siz de anılarınızın ilk günkü tazeliğini korumasını ve yakalanmış olan o muhteşem anılarınızı en yakınlarınıza yaşatmak istiyorsanız biz size yardımcı olacak ilk adresiz.

 

Bugüne kadar 70’in üzerine işletmeye 4K ve 5K kalitesinde drone çekimi hizmet verdik. Yapı, araç takibi, dizi - sinema filmi, klip, arazi, etkinlik ve benzeri bir çok projemizde tüm enerjimizi en doğru ve kaliteli görüntüye ulaşmak için harcadık. Alanında uzman pilot fotoğrafçılarımız doğru görüntüleri elde etmek için çalışırken görüntü işleme uzmanlarımız ise gelen video ve fotoğrafları görsel açıdan en iyi halde teslim etmek için çalışıyorlar.

 

 

 

 

 

ÇEKİM ALANLARIMIZ

 

 

► Yapı Projeleri (Fabrika, Emlak, Arazi)

 

► Turizm (Hotel, Turistlik Bölge Tanıtımı, Marinalar)

 

► Araç Takip (Araba, Tekne, Motorsiklet)

 

► Düğün - Nişan - Kına Çekimleri

 

► Özel Anılarınız